Wellland

САУНА

Гостям готелю Welland пропонуємо відвідати російську лазню або сауну.

"wellland"

Сауна

Добре розслабитися і забути про сірі будні дозволить наша фінська сауна в Яремчі. Виконана з натурального дерева, вона закохається з першого відвідування. Зайшовши сюди, ви відчуєте аромат натурального дерева.

Сауна

У нас є кімната відпочинку зі шкіряним диваном та плазмовим телевізором. Тут ви приємно зможете провести час у компанії друзів. Наша сауна розмістить 8-10 людей.

Також у нас є душові кабіни і все необхідне приладдя: халати, капці, рушники, простирадла – ви нічого не потребуватимете, ми подбали про важливі дрібниці заздалегідь.

Фінська сауна

ОСОБЛИВОСТІ ФІНСЬКОЇ САУНИ
Даний вид сауни відрізняє суха пара – вологість повітря тут всього 15-20%, температура до 150 градусів. Перед відвідинами необхідно обов’язково прийняти душ, але без косметичних засобів, оскільки шкіра може пересохнути. На голову необхідно надіти спеціальну шапочку.

Користь сауни
Не секрет, що сауна є не лише місцем для відпочинку, а й чудовим засобом для оздоровлення. Після таких процедур ви відчуєте приплив енергії! Адже завдяки ефекту, який чинить пара, з організму виводяться токсини та шлаки, а також розслаблюються м’язи, що дає можливість їх відновленню. Але пам’ятайте, що алкоголь та сауна несумісні, краще випийте чашку трав’яного чи суничного чаю.