Wellland

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ

Для проведення бізнес-зустріч ви можете скористатися конференц-залом. Приміщення обладнане всією необхідною апаратурою та меблями, яке втрутить до 40 осіб.

"wellland"

Конференц-зал

Легка музика, приємна атмосфера, розкіш та сучасний стиль у лаунж-барі клуб-готелю «WELLLAND». Тут ви можете приємно провести час за філіжанкою кави або чаю.

Конференц-зал

Конференц-зал в Яремчі готелю Wellland завжди відкритий для ділових зустрічей і переговорів. Зал вміщує до 40 осіб. Є зона для виступів, відеопроектор, звукова апаратура, широкоформатний монітор, система освітлення та вентиляції. Бізнес-партнери відчують довіру завдяки теплій атмосфері, а зал налаштує на позитивний лад кожного учасника конференції.

Пропонуємо зал для проведення свят та корпоративів. Персонал готелю Wellland подбає про оформлення залу, а також облаштує його під ваші запити. Якісний сервіс не змусить вас чекати. Також пропонуємо вам комфортабельні номери для відпочинку, лаундж-бар, ресторан, відкритий басейн. Чекаємо на вас і ваших колег у Яремчі, для проведення свят та зустрічей.

Оснащення конференц-залу:

  • мультимедійний проектор BENQ;
    монітори;
  • акустична система;
  • караоке;
  • кілька варіантів висвітлення;
  • припливна вентиляція та система кондиціювання.
  • допоміжна техніка.

Окремо хочеться сказати про камін у конференц-залі. Можете поспілкуватися чи почитати книгу в затишній атмосфері. Це чудове місце, щоб побути наодинці зі своїми думками або поспілкуватися у тісному колі.

Також у вашому розпорядженні стіл для гри в пінг-понг, що знаходиться в конференц-залі готелю Wellland.