Wellland

БАСЕЙНИ ТА ТЕРАСИ

ПЛАВАЙТЕ, КУПАЙТЕСЯ, І ОЗДОРОВЛЮЙТЕСЯ — ТА НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ ВИДОМ З НАШИХ ТЕРАС.

"wellland"

Басейни та тераси

Для любителів повалятися під сонцем з метою прийняття сонячних ванн, є два відкриті басейни з гідромасажем і водоспадом, та зручні шезлонги.

У нас є п’ять терас, з фантастичним видом на гірську місцевість.

Басейни, та тераси з видом на Карпати

Яремче знаменита не лише своїм курортом взимку, засніженими горами, сходженням на них, подорожами лісовими місцевостями, а й відпочинком у літню пору – насолодою сонячними променями на відкритій галявині поблизу хвойних насаджень, чистим повітрям від лісопосадки, пейзажем на дихаючу природу.

Зупинившись у готельно-ресторанному комплексі Яремче «Wellland», після подорожей лісом, вам відкривається можливість відпочити біля води на шезлонгу, попиваючи прохолодний напій і споглядаючи на чудовий краєвид гір. Наздогін якого можна з легкістю поринути у прохолодний басейн під теплими променями сонця. Передбачено підігрів басейну, навіть у вітряний день, ви не відмовите собі сходити до нього. Якщо Ви приїхали до нас із дітьми, то сміливо беріть іграшки та спорядження для купання, адже готель із басейном у Карпатах не залишить байдужими нікого.

Варто зауважити, що не всі готелі у Яремчі мають відкритий басейн. Наші архітектори передбачили такий варіант для задоволення ваших бажань. Адже басейн — це не просто частина інфраструктури нашого клубного готелю, він також передбачає оздоровчий комплекс, що сприятливо впливає на організм людини. У джакузі також входить гідромасаж – завдяки якому можна розслабитись усьому тілу.

Варто відзначити, що в нашому готелі з басейном в Яремчі лежаки та рушники надаються безкоштовно.

Розташовуючись у нас ви отримуєте не тільки чудовий відпочинок, але й позбавляєтеся стресу, зміцнюєте нервову систему, і отримуєте гарний настрій від часу з нами.